Tydzień z książką „Wasz Piękny Ślub” rozdział 1 / SESJA

by poniedziałek, 11 września, 2017Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

* * *

Dzisiaj przedstawiamy Wam wyjątkową sesję zdjęciową, której efekty widnieją na okładce książki Wasz Piękny Ślub. Znalazła się w niej kwintesencja uwielbianego w tym sezonie połączenia sielankowej rustykalności z odważnym boho. Drewniane skrzynki, snopki siana i kolorowe dzbanki nadały zdjęciom prawdziwego wiejskiego klimatu. W połączeniu z dodatkami w stylu boho, takimi jak pióra, koronka, czy też obłędne łapacze snów, całość prezentowała się niezwykle zachwycająco. Sami zobaczcie jak starannie przemyślana dekoracja może odmienić z pozoru zwykłe miejsce. Spójrzcie choćby na ściankę z łapaczy snów oraz białych skrzynek z uroczymi dzbankami, delikatnymi kwiatami i świecami. Wystarczy kilka elementów w określonym stylu, a efekt jest niesamowity. W sielską atmosferę wpisuje się również przepiękna stylizacja pary młodej. Koronkowa sukienka jest wprost obłędna, a w połączeniu z piórami we włosach i cudownym bujnym bukietem prezentuje się niezwykle pięknie i klimatycznie. Pan młody wybrał strój w jasnych kolorach, co jest absolutnym hitem na ślubach w stylu boho. Cudowny rustykalny boho styl to idealne połączenie tworzące niezwykle swobodną i sielską atmosferę.

* * *

Wasz piękny ślub to druga książka Karoliny Waltz – założycielki najpopularniejszego polskiego bloga ślubnego Bridelle.pl i Magdaleny Piechoty – fotografki ślubnej i autorki edytoriali ślubnych dla polskich i zagranicznych marek. Nowa publikacja to niezastąpiony przewodnik dla każdej pary przygotowującej się do ślubu. Ponad 300-stronicowa książka składa się z 6 rozdziałów tematycznych. Ilustracją dla rozdziałów są 24 prawdziwe, polskie śluby, które zapisały się w historii branży ślubnej. Każdy z nich został szczegółowo opisany wraz z praktycznymi poradami od par młodych. Publikacja zawiera ogromną ilość porad, jak zorganizować wymarzony ślub, setki inspiracji i pomocnych wskazówek. Wszystkie rozdziały zostały uzupełnione sesjami stylizowanymi, które obrazują różnorodne stylistyki, kolory przewodnie i motywy. Autorki książki zaprosiły do współpracy najlepsze polskie firmy ślubne oraz najbardziej znanych projektantów z całego świata, m.in.: Galię Lahav z Izraela, Annę Campbell z Australii czy Zuhaira Murada z USA.

Przedmowę do książki napisała projektantka Gosia Baczyńska

Autorki książki stworzyły fantastyczny przewodnik po ślubnych stylistykach, z ogromną liczbą przydatnych porad i inspirujących pomysłów. Sesje zdjęciowe, które ilustrują każdy rozdział przygotowano ze starannością i dbałością o najmniejszy detal. Mam ogromną nadzieję, że coraz więcej par będzie mieć odwagę realizować swoje marzenia o ślubie.

To lektura obowiązkowa i prezent przedślubny dla każdej przyszłej Pary Młodej. Gorąco polecam!

* * *

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!