Tydzień z książką „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” GLAMOUR

by wtorek, 30 maja, 2017
Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

* * *

Styl glamour jest doskonale znany wszystkim Parom Młodym, a przede wszystkim tym, które marzą o szalenie eleganckim przyjęciu weselnym. Glamour jest właściwie ponadczasowy przeznaczony dla ludzi, którzy wiedzą, co to szyk i jakoś najwyższej klasy. I choć dla wielu jest to zaskoczeniem ten styl pokochał czerń, nawet, a może przede wszystkim w aranżacjach ślubnych. Biel i czerń doskonale się uzupełniają, niczym namiętni kochankowie. I choć nie jest to żadna nowość, z pewnością zaskoczeniem dla wielu jest wprowadzenie czarnych elementów do dekoracji weselnych. Czystość tego duetu może się przejawiać oczywiście w stylizacjach Młodej Pary – ona w klasycznej bieli i on w ponadczasowej czerni. Suknia ślubna w stylu glamour jest bardzo minimalistyczna w zdobienia, za to intensywna w kroju. Lejąca suknia świetnie podkreśla wspaniałą figurę modelki. Zdobieniem tej kreacji są rozkloszowane rękawy i seksowne wycięcie na plecach. Gładko zaczesane włosy to bardzo prosta i szalenie elegancka fryzura, która doskonale wpisuje się w tą stylizację. Glamour w naszej sesji to szach i mat – gra, w której wygrywa nieskończona miłość. Nieodzownym elementem tej stylizacji są białe kwiaty -róże i storczyki. Geometria kształtów również nie jest tu bez znaczenia. Wspaniałe wzory urozmaicają całą dekorację. Czarno – białe zygzaki będą świetnym nowoczesnym urozmaiceniem dla stonowanej palety barw i wprowadzą element zaskoczenia. Litery LED rozświetlą przestrzeń razem z romantycznymi świecami i kryształowymi żyrandolami. Im więcej kryształu, tym bardziej strojna staje się cała aranżacja. Tort weselny w naszej sesji został wykonany z białej masy maślanej z subtelnymi cukrowymi dekoracjami. Przygotowania do tego przyjęcia i takiej aranżacji możecie rozpocząć już od papeterii, w której ogromną rolę grają delikatne i eleganckie kokardy z biżuteryjnymi zdobieniami.

* * *

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota. Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o tej książce

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

* * *

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.