Tydzień z książką „Bridelle Style” DECADENCE

by środa, 17 lipca, 2019
 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

 


 

Dekadentyzm to nowość w stylizacjach weselnych, przeznaczona dla poszukiwaczy aranżacji wyjątkowych, unikatowych i, co najważniejsze, awangardowych. Tu nie ma granic, im bardziej nastawicie się na inność, tym większe powodzenie w uzyskaniu zamierzonego celu. Jak my poradziliśmy sobie w stylizacji sesji do Bridelle Style? Sprawdźcie koniecznie! Decadence to awangarda, która jest świetną odpowiedzią dla znudzonych stereotypami i weselną sztampą. Tu pole do wyobraźni indywidualistów i artystów, którzy lubią poszukiwać i wynajdywać rzeczy niestandardowe i zaskakujące. Przede wszystkim warto przedstawiać rzeczy w niespotykany dotąd sposób. My postawiłyśmy na róż – romantyczny, uwielbiany przez Pary Młode, ale spojrzałyśmy na niego pod zupełnie innym kątem.

 

ROZDZIAŁ

DECADENCE

 

 

Nasz róż jest zwiewny, ale jednocześnie zadziorny, co pokazuje stylizacja Panny Młodej. Ubrana w tiulową suknię, daleka jest od bezy, a jednocześnie ma w sobie mnóstwo ze zbuntowanej księżniczki, która zamiast na bale, woli łazić po drzewach. Róż połączyłyśmy z morelą i wiśnią, co świetnie sprawdziło się w dekoracjach florystycznych. Tu nie zabrakło klasycznych róż, peonii i jaskrów. Ułożone w uroczyste kule świetnie podkreślały elegancję przyjęcia, ale ich barwy dodawały również mnóstwa życia. Nie zabrakło też ścieżek z kwiatów, które prowadziły w nieznany świat ukryty za ścianą nawet najmniejszych szaf i szafeczek. Migocące światło świec zaklęłyśmy w szklanych kloszach, które podkreślały zamkniętą magię. Loftowy klimat przestrzeni doskonale podkreślał historię zamkniętą w dekadentyzmie. Czerwona cegła, przemysłowe okna to zdecydowany trend tego sezonu, który świetnie sprawdza się na przyjęciach ludzi ceniących lata miniona, ale przedstawione w nowoczesnym stylu, który wiele przyjmuje. Do takich przestrzeni świetnie pasują drewniane drabiny i tipi zdobiony w woale i zwiewne tkaniny w pastelowych kolorach. Papeteria również świetnie czuje się w kolorze żywym i dostarczającym świeżego powiewu owoców. Tort, który wybrałyśmy został wykonany z masy marcepanowej w pastelowych odcieniach, zdobiony toperem z kaligrafią i wieńcem świeżych kwiatów.

 

 

 


 

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota.

Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

 

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl napisała o tej książce:

 

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

Sylwia Strocka

 


 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

 

 

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie zdjęć i tekstów w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów i wydawcy: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.