Tydzień z książką „Bridelle Style” URBAN CHIC

by piątek, 19 lipca, 2019 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

 


 

Co ma nam do zaoferowania miejski styl? Z pewnością sporo elegancji i uwielbienie dla blichtru. Stare wille i kamienice kryją w sobie młode damy, o których dzisiejszy świat już zapomniał, a one odradzają się jak feniksy, gdy tylko usłyszą pierwsze nuty Marszu Mendelsona. Urok wąskich uliczek wiekowych miast, to wspaniały temat na aranżację dnia ślubu. Jeśli szukacie inspiracji, koniecznie zobaczcie, jak zrealizowałyśmy sesję w tym stylu do książki Bridelle Style. Elegancka zastawa, kryształy i róże – można by powiedzieć, że to właściwie tylko i aż, co pozwoliło nam stworzyć niesamowicie klimatyczne wnętrze. Tu jednak ogromną wartość ma wyposażenie przestrzeni w klasyczne meble, lustra i pozłacane ramy. Zamiast tradycyjnego bukietu na stół, wybrałyśmy ściankę, która wspaniale osłoniła i udekorowała miejsce dla Nowożeńców.

 

ROZDZIAŁ

URBAN CHIC

 

 

Zielony stelaż i piękno białych róż stworzyła bajeczną dekorację. Na stołach ustawiłyśmy różnej wielkości świeczniki z pozłacanymi brzegami, w których światło świec odbijało się bardzo nastrojowo, tworząc tajemnicze ogniki. Świece możecie również zaaranżować w nieco inny sposób, aranżując z nich kominek. Nie zawsze trzeba w nim rozpalać ogień, by żar promieni rozświetlał przestrzeń. Do tego z powodzeniem możecie wykorzystać światło świec walcowatych, które w dużym skupisku prezentują się naprawdę wspaniale i podkreślają na swój magiczny sposób urok przyjęć weselnych w stylu urban chic. Pomimo iż styl ten jest jak najbardziej miejski, swobodnie można tu wprowadzić poroża, które zawsze są wspaniałym akcentem i ukłonem w kierunku dzikiej natury. Minimalistyczny i bardzo elegancki tort weselny został wykonany z gładkiej masy z pojedynczymi białymi cukrowymi kwiatami. Nasza Panna Młoda miała na sobie cudownie zwiewną suknię z głęboki dekoltem i lekkimi koronkowymi rękawami -motylami. Głębokie wycięcie na plecach dodawało całej, bardzo delikatnej stylizacji, zmysłowości Delikatnie opadające rozpuszczone włosy, podkreślały eteryczną urodę naszej modelki. Kryształowa biżuteria rozświetlała jej twarz, dodając szlachetnego wyrazu.

 

 

 


 

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota.

Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

 

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl napisała o tej książce:

 

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

Sylwia Strocka

 


 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

 

 

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie zdjęć i tekstów w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów i wydawcy: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.
1 odpowiedź