Tydzień z książką „Bridelle Style” VINTAGE

by środa, 17 lipca, 2019
 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

 


 

Vintage to złożenie hołdu czasom minionym. To piękno historii przenikające w dniu ślubu poprzez piękną aranżację, klimatyczne dekoracje i stylizację Panny Młodej. To możliwość szukania inspiracji i czerpania z dorobku starszyzny rodu, co spotęguje efekt Waszego przyjęcia. Wszystko, co stare ma na tym przyjęciu niesłychaną moc, która wzrusza do łez i cieszy magią wspomnień. My również podjęłyśmy wyzwanie tego stylu w naszej książce Bridelle Style. Vintage kocha starocie i miejsca owiane historią. To właśnie dlatego warto poszukać miejsc z piękną przeszłością, jak zabytkowe pałace mocno nadgryzione zębem czasu i piękne przeszklone oranżerie. To właśnie w takich miejscach magia przeistacza się w piękne aranżacje, które przenoszą gości niczym wehikuł czasu do lat dawno zapomnianych.

 

ROZDZIAŁ

VINTAGE

 

 

Nasza Panna Młoda ubrana jest w romantyczne vintage koronki. Suknia z długimi rękawami świetnie komponowała się z lokami w stylu lat 40. I bardzo vintage woalką. W takiej aranżacji świetnie sprawdzają się powiewające na wietrze tkaniny i metalowe klatki. My wykorzystałyśmy je na osłonę dla świec, co dodało niesamowitego uroku całej dekoracji. Mnóstwo tu również zieleni, pastelowych barw i cudownie przebijającej się bieli. W dekoracjach florystycznych wykorzystano pastelowe róże, jaskry i eustomę. Zieleń zwisała również w formie girland, które optycznie obniżyły i tak bardzo wysoki sufit. Wszystko jest perfekcyjnie przycięte, ułożone i zaplanowane, jak w vintage szwajcarskim zegarku. Papeteria została wykonana z wykorzystaniem motywu klatki, a jej graficzne przedstawienie było świetnym nawiązaniem do tego wybijającego się na pierwszy plan motywu. Ściana za plecami Nowożeńców została wykonana ze starych pobielanych drzwi, które są bardzo modne w ostatnich sezonach. Jeśli tylko takimi dysponujecie, koniecznie znajdźcie dla nich ciekawe zastosowanie w Waszych aranżacjach weselnych. One otworzą przed Wami świetlaną przyszłość, wychodzącą z doświadczenia przeszłości.

 

 

 


 

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota.

Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

 

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl napisała o tej książce:

 

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

Sylwia Strocka

 


 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

 

 

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie zdjęć i tekstów w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów i wydawcy: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.