WYWIAD BRIDELLE // Art Hotel

by sobota, 4 maja, 2019
Zapraszamy Was do lektury cyklu, w którym przepytujemy wyjątkowych twórców pracujących w polskiej branży ślubnej. Chcemy przybliżyć Wam ich sylwetki, pasje, styl pracy. Przez ponad 15 lat pracy w branży ślubnej, wiemy, że najważniejsi są ludzie. To ich historie, doświadczenie, marzenia, pragnienia, nieustająca potrzeba rozwoju sprawiają, że jesteśmy liderem naszej części Europy, jeśli chodzi o wielkość rynku ślubnego. Z wielką radością obserwujemy, jak od kilku lat polskie firmy i usługodawcy podbijają świat swoimi produktami i usługami. Mamy ogromną przyjemność znać wielu z tych wspaniałych artystów w swoich dziedzinach i z przyjemnością zapraszamy Was do lektury cyklu WYWIAD BRIDELLE. Kliknij na tytuł cyklu i przeczytaj wszystkie wywiady.

 


Art Hotel

 

W Art Hotelu weselne marzenia się spełniają. Już ponad tysiąc świeżo poślubionych par przekroczyło progi tego wyjątkowego, wrocławskiego obiektu wraz ze swoimi gośćmi. Piękne wnętrza hotelu mogliście zobaczyć na prawdziwym, bajkowym ślubie w stylu Alicji w Krainie Czarów, w naszej drugiej książce „Wasz Piękny Ślub”. W Art Hotelu spełnią się Wasze marzenia zarówno o eleganckim bankiecie jak i kameralnym obiedzie dla najbliższych.

 


ART HOTEL

WWW / FACEBOOK / INSTAGRAM

 

{ Gdzie znajduje się Wasz obiekt weselny? }

 

Art Hotel znajduje się w samym centrum Wrocławia, 200 metrów od Rynku, w jednej z kameralnych uliczek Starego Miasta.

 

Art Hotel

 

{ Jak duży jest obiekt? Na ile osób można zorganizować przyjęcie weselne? }

 

Organizujemy wesela dla maksymalnie 80 osób.

 

Art Hotel

 

{ Jaki styl wesel można u Was zrealizować? }

 

W naszych wnętrzach przeważają ciepłe barwy, beże, brązy i zielenie. W wielu miejscach można natknąć się na historyczne detale architektoniczne sprzed lat, które nadają pomieszczeniom niepowtarzalny charakter. Dodajmy do tego obecną na każdym kroku sztukę i nadzór dekoratorów wnętrz oraz architektów, a w efekcie otrzymamy po prostu wesele ze smakiem. Może być romantycznie, klasycznie, boho, z kolorem czy motywem przewodnim.

 

Art Hotel

 

{ Jaka kuchnia dominuje w ofercie weselnej Waszego obiektu? Co jest kulinarną specjalnością? }

 

Oferujemy nie tylko sprawdzone specjały kuchni polskiej, ale także wytworne menu, które zachwyci Waszych gości oryginalnością. Niezależnie od wybranego pakietu, bazujemy na dobrych jakościowo produktach od regionalnych dostawców, przygotowywanych przez kucharzy najwyższej klasy.

 

Art Hotel

 

{ Na ile przed datą ślubu przyszła para młoda powinna zarezerwować termin? }

 

To zależy! Zawsze podpowiadamy, że im wcześniej, tym lepiej. Ale wymarzone wesele może też powstać w trzy miesiące (od zaręczyn, oczywiście 😉)!

 

Art Hotel

 

{ Czy oferujcie dodatkowe usługi związane z organizacją ślubu? Dekoracje, florystykę, itp.? }

 

W naszej ofercie znajdziecie podstawową dekorację sali (obrusy, serwetki, świece, materiały dekoracyjne, wiązanka kwiatowa na stół Pary Młodej). Dodatkowe dekoracje i usługi można zamówić we własnym zakresie, a my chętnie podzielimy się kontaktami do usługodawców, których sami sprawdziliśmy.

 

Art Hotel

 

{ Czy organizujecie śluby plenerowe? }

 

Niestety nie. Organizujemy za to kameralne bankiety ślubne dla maksymalnie 16 osób w naszej przepięknej Sali Ogrodowej – przez cały rok!

 

Art Hotel

 

{ Czy obiekt posiada bazę hotelową? }

 

Art Hotel to 4-gwiazdkowy obiekt z 80 pokojami dla ponad 140 gości. Nasi goście mają do wyboru pokoje standardowe, superior, junior suite oraz jedyny w swoim rodzaju apartament.

 

Art Hotel

 

{ Na co kładziecie największy nacisk podczas organizacji przyjęcia weselnego? }

 

Zawsze staramy się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Już na etapie przygotowań omawiamy wszystkie kwestie organizacyjne na tyle szczegółowo, aby w miarę możliwości nic nie zaskoczyło nas podczas samego przyjęcia. Spokój Młodej Pary nade wszystko!

 

Art Hotel

 

Czy obiekt dysponuje ogrodem? Przestrzenią na zewnątrz, z której można korzystać podczas wesela? }

 

Podczas uroczystości odbywających się na I piętrze naszego hotelu (Sala Kominkowa i Stiukowa) goście mogą korzystać z tarasu.

 

Art Hotel

 

{ Czy zapewniacie bar alkoholowy, słodki stół, tort? }

 

Torty weselne oraz ciasta na bufety słodkości wypiekane są na miejscu przez naszego mistrza cukiernictwa. To prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej – zarówno pod względem smaku, jak i wyglądu. Oferta na drink bar? Jak najbardziej! Zapytajcie o nią opiekuna swojego wesela.

 

Art Hotel

 

{ Czy oferta obiektu jest elastyczna i można ją dopasować do budżetu pary? }

 

Z przyjemnością skomponujemy ofertę i menu dopasowane do indywidualnych potrzeb danej pary.

 

Art Hotel

 

{ Czy oferta obiektu jest zróżnicowana pod względem pory roku, dnia tygodnia, wielkości przyjęcia, ilości osób? }

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym całorocznym kalendarzem promocji na https://www.arthotel.pl/wesela#promocje-terminy

 

Art Hotel

 

{ Jakiego typu stoły i krzesła są dostępne? Czy wynajem mebli (krzeseł, stołów) przez przyszłą parę młodą w innej firmie, wiąże się z pobieraniem opłat przez obiekt za wniesienie i wyniesienie wyposażenia? }

 

Dysponujemy stołami okrągłymi (dla 8-10 osób) oraz stołami prostokątnymi do aranżacji np. w podkowę. W ramach standardowej oferty przygotowujemy krzesła dla Pary Młodej w białych pokrowcach. W przypadku zamówienia białych pokrowców na wszystkie krzesła pobieramy opłatę 10 zł/szt.

 

Art Hotel

 

{ Na co para młoda powinna zwrócić uwagę wybierając usługodawcę z Twojej branży? }

 

Zawsze podpowiadamy, aby szukać usługodawcy, którzy przedstawi nam przejrzystą i zrozumiałą ofertę, pozbawioną zapisów małym druczkiem czy nagle pojawiających się dodatkowych opłat. Bardzo ważne jest też, aby między Parą Młodą a usługodawcą była „chemia” – w końcu przyjdzie nam ze sobą współpracować przez dłuższy czas!

 

Art Hotel

 

{ Chwila Chwały, czyli dlaczego jesteś naprawdę fajnym usługodawcą i dlaczego Ciebie powinni wybrać Czytelnicy Bridelle 🙂 }

 

Każde wesele to dla nas indywidualne wyzwanie, które podejmujemy z radością. Nic nas bardziej nie cieszy niż Para Młoda mówiąca po weselu, że właśnie tak wyobrażali sobie ten dzień. Jak dotąd, udało nam się to już ponad tysiąc razy!

 

Art Hotel

 

 


ART HOTEL

WWW / FACEBOOK / INSTAGRAM

 


Informacje o zasadach umieszczania wywiadów udzielane są mailowo.

Tagi: Kategoria: WYWIAD BRIDELLE 0