TRENDY 2020/2021. Uwodzicielskie gorsety

by czwartek, 14 maja, 2020 

TRENDY MODA ŚLUBNA 2020/2021

 

Od śmiałych kolorów, przez unikatowe wykończenia, aż po nonszalanckie dodatki! Te stylizacje będą królować w sezonie 2020/2021.

Ubiegłoroczne trendy ślubne były inspirowane dramatem i klasyką królewskich wesele, ale ten sezon, a przez panującą pandemię, także następny należeć będą do nowoczesnych, drapieżniejszych, seksownych i kobiecych stylizacji. Nowe interpretacje klasycznych krojów, świeże i nieoczywiste alternatywy dla bieli, kości słoniowej i alabastru. Nie można nie zauważyć inspiracji dekadami, które wydają się niezaprzeczalnie wybiegać w przyszłość.

Zobaczcie 20 najbardziej wyrazistych trendów na sezon 2020/2021. Te trendy zmieniają reguły w świecie mody ślubnej!

 

Dziś powinnam opisywać dla was trendy na podstawie co najmniej 100-120 najnowszych kolekcji. Stało się jednak inaczej z powodu globalnej pandemii. Amerykańscy projektanci i marki, które są co roku pionierami nowych trendów i tendencji, zaprezentowali w tym roku zaledwie 1/4 kolekcji! Takie coś nie miało precedensu nigdy wcześniej! Myślę, że całą branżę ślubną, a modę ślubną w szczególności, czeka ogromna zmiana. Jeśli dziś promowane są trendy, które były przewidywane ponad 6 miesięcy temu, to znaczy, że wszyscy projektanci i trendsetterzy z branży ślubnej zaczną funkcjonować w nowej rzeczywistości. Mam na ten temat swoje przemyślenia, także na przykładzie swojej pracy i podzielę się nimi wkrótce. A jak wy uważacie? Czy branża ślubna zmieni swoje oblicze?

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Uwodzicielskie gorsety

 

Bielizna jako odzież wierzchnia od 2-3 lat pojawiała się w ślubnych kolekcjach, ale tym razem jest bardziej seksowna, a jednocześnie królewska niż kiedykolwiek wcześniej. Od odsłoniętych obojczyków po całkowicie przezroczyste gorsety! Przezroczyste tiule, koronkowe sznurowania i mnóstwo warstw – dzięki tym zabiegom uzyskano konstrukcje pełne zmysłowości, ale z klasą. Gorsetowe dekolty są uwodzicielskie, seksowne i przepięknie prezentują się w każdym typie stylizacji.

 

 

 

 Oscar de la Renta Bridal Spring 2020 / Carolina Herrera Bridal Spring 2020

Vera Wang Bride Spring 2020 / Jonathan Simkhai Resort 2020

 


 

Tagi: , Kategoria: TRENDY 2020 0