Velvet Studio

by piątek, lipiec 30, 2010

Łukasz Bąk z VELVET STUDIO jest jednym z moich najukochańszych fotografów. Od pierwszego wejrzenia, mogę wręcz napisać, pokochałam jego zdjęcia i długo zabiegałam, aby Łukasz zgodził się na ich publikację na blogu. Zastanawiałam się, jak najlepiej opisać zdjęcia robione przez Łukasza i brakowało mi ciągle słów. Chyba dlatego, że jego zdjęcia są po prostu w moim odczuciu – doskonałe. Oglądając jego zdjęcia, mam wrażenie, że nie ma go tam fizycznie, że jest niezauważalny, że rejestruje zdarzenia, chwile, emocje w czasie rzeczywistym z intencją osób, które się na nich znajdują. Wspaniałe, przejmujące, delikatne, zmysłowe – takie określenia najlepiej oddają estetykę zdjęć Łukasza.

zdjęcia: VELVET STUDIO

Fryzury 2011

by piątek, lipiec 30, 2010

Zamykamy dziś cykl FRYZURY 2011. Na koniec coś inspirowanego kulturą ludową 😉 Piękny warkocz a la Julia Tymoszenko, bogato zdobiona opaska, przypominająca folklorystyczne czepce i delikatne fryzurki, muskane wiatrem,  o pojedynczych pasmach przywodzących na myśl złociste kłosy. Mam nadzieję, że znalazłyście w tym tygodniu inspirację dla siebie!

zdjęcia: PASCULA
Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK

Żydowski ślub i wesele

by piątek, lipiec 30, 2010

W Polsce większość ceremonii religijnych związanych ze ślubem, odbywa się w tradycji katolickiej. Czasami trafiają do mnie zdjęcia ze ślubów prawosławnych. A przecież są jeszcze inne wyznania. Oglądałam zdjęcia z pięknego, hinduskiego ślubu (Polki i Hindusa) i mam nadzieję, wkrótce Wam je pokazać. Dziś, natomiast krótki reportaż ze ślubu żydowskiego.

zdjęcia: LISA LEFKOWITZ
Tagi: , Kategoria: ZAGRANICZNE ŚLUBY