Ożenisz się ze mną?

by piątek, październik 29, 2010

Chociaż gustuję w wysokich blondynach, to gdyby Monica Bellucci zadała mi to pytanie, nie wahałabym się z odpowiedzią nawet minuty 😉 Przypomniała mi się inna historyjka. Wiele lat temu, zadałam swojemu ówczesnemu narzeczonemu tytułowe pytanie – Ożenisz się ze mną? w odpowiedzi usłyszałam, najpiękniejsze chyba wyznanie miłości – No trudno, kiedyś się z Tobą ożenię… 😉 Jak to się skończyło? Na szczęście dla nas obojga do ślubu nie doszło :-)

zdjęcia: AP

Tagi: No tags Kategoria: Z przymrużeniem oka

Cytrynka i lawenda

by piątek, październik 29, 2010

Kolejne urocze, pastelowe połączenie kolorów – lawendowy i cytrynowy. Wspaniała aranżacja na letnie, ogrodowe i kameralne wesela. Takie jest właśnie to wesele. Niewielkie, pachnące kwiatami i trawami zorganizowane w przepięknej scenerii. Szalenie mi się podoba suknia ślubna – ozdobiona haftami i lawendową szarfą. Do tego sandałki w ciepłym odcieniu wanilii. Całość skromna, prosta, ale niesamowicie urocza. Dekoracje – papierowe kwiaty utrzymane są także w tej kolorystyce. Lawendowe obrusy rozświetlono kompozycjami z dojrzałych cytryn. Urocza tablica pamiątkowa i zakochani Nowożeńcy. Cud, miód, malina!

zdjęcia: BRAND JOHNSON

Tagi: , Kategoria: ZAGRANICZNE ŚLUBY

I just call to say…

by piątek, październik 29, 2010

Coś te zdecydowane kolory trzymają się mnie od kilku dni 😉 Może to dlatego, że za oknem jest coraz smutniej, a ja z przerażeniem myślę o najbliższych 5 miesiącach zimna? W każdym razie, dziś kolejna energetyczna porcja zdjęć! Czerwień, granat, purpura w wybuchowej mieszance! Fantastyczne połączenie nowoczesności (przezroczyste krzesła Ghost), rustykalności (barwione szkło, ogrodowe kwiaty) i oryginalności (obłędne, angielskie butki telefoniczne). Zwracam uwagę na zaproszenia i menu wykonane na cienkiej deseczce. Za oceanem to hit tego sezonu. Ciekawa jestem czy w Polsce przyjmie się ten trend. Ogrodowe kwiaty w mocnych kolorach – dalie, róże i pachnące groszki – cudnie odcinały się od skromniej, białej zastawy. Całość lekka, świeża i radosna.

zdjęcia: BRAND JOHNSON

Tagi: , Kategoria: ZAGRANICZNE ŚLUBY