10/10 NEW YORK Queen

by poniedziałek, luty 28, 2011

Dla miłośniczek stylu Very Wang i jej zjawiskowych kreacji, pracownia DECO STUDIO DESIGNS przygotowała nową, limitowaną serię zaproszeń NY QUEEN. Inspirowane pudrowymi kolorami oraz zjawiskowymi tkaninami są cudownie delikatne i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Pierwsza linia, którą dziś Wam pokazuję to duże zaproszenia (15*20 cm) w pudrowych kolorach – brudnym różu, wanilii, zieleni i lawendzie. Każde zaproszenie wykończone jest kryształem Swarovskiego. Ale najbardziej urzeka falbana z charakterystycznymi dla VW postrzępieniami. Delikatna, florystyczna grafika dopełnia te niezwykle zaproszenia! Jutro druga linia – smukłe zaproszenia z materiałowymi kwiatami!

zdjęcia: DECO STUDIO DESIGNS

9/10 {HOT SEXY BEST} Adam Ludwik

by poniedziałek, luty 28, 2011

To nie jest to ślub polskiej pary, ale zdjęcia wykonał wyjątkowo utalentowany fotografik ADAM LUDWIK. Dlatego zdecydowałam się pokazać Wam ten ślub na blogu. Mam także wyjątkową okazję porównać polskie spojrzenie na ślub tu w Polsce i za oceanem. I wniosek jest jeden – jeśli fotograf jest profesjonalistą i artystą to nieważne, kogo i gdzie fotografuje – zawsze będą to dobre i ciekawe zdjęcia. Na fotografiach Adama znajduję wszystko, czego zawsze szukam oglądając relacje ze ślubów – emocje, wzruszenie, trwające ułamki sekund gesty, detale (tu mój apel do fotografów i przyszłych Nowożeńców – róbcie zdjęcia detali – kwiatów, butów, kieliszków z szampanem na dnie których leżą maliny, winietek!!!) i dobra zabawa! Przeurocza Para Młoda (oni cały czas uśmiechali się!), pastelowa kolorystyka (piękne kwiaty i suknie druhen), zjawiskowe miejsce przyjęcia weselnego i rewelacyjne zdjęcia Adama. A a propos miejsca przyjęcia weselnego. Wiąże się z tym zabawna anegdota. Przygotowując wpis, byłam przekonana, że Adam pomylił się i nazwa Jasna Polana, musi dotyczyć innego, polskiego ślubu. Zapytałam Adama czy to nie jest pomyłka. I co się okazało… Nie, nie jest to pomyłka. Nazwę temu zapierającemu dech w piersiach kompleksowi, nadała właścicielka – Polka, której historia jest współczesną wersją bajki o Kopciuszku :-) Ale to już inna opowieść. Kompleks obejrzycie na JASNA POLANA.

* * *

PALETA KOLORÓW

błękit groszek paleta.biel lawenda pudrowy chaber

NOWOŻEŃCY: Annemarie i Michael

ŚLUB: Princeton / NY /USA

WESELE: TPC Jasna Polana / Princeton  / NY / USA

FOTOGRAFIA: ADAM LUDWIK

* * *

zdjęcia: ADAM LUDWIK
Tagi: Kategoria: {HOT SEXY BEST}

8/10 KOLEKCJE 2011 Aire Barcelona / Benjamin Roberts

by poniedziałek, luty 28, 2011

Zaczynamy dziś nowy cykl KOLEKCJE 2011. Wiele z tych sukni jest już dostępnych w Polsce (o ile firma ma tu swojego przedstawiciela). Wiele z prezentowanych kolekcji można zamówić przez internet. Większość PM, które mają ślub w tym roku ma już kupioną suknię. Ale te z Was, które będą Pannami Młodymi w 2012 roku, mogą znaleźć coś dla siebie, co na początku przyszłego roku, będzie już znacznie przecenione. Zaczynamy cudowną kolekcją AIRE BARCELONA i TIA by BENJAMIN ROBERTS.

* * *

Zobacz więcej na AIRE BARCELONA

* * *

Zobacz więcej na BENJAMIN ROBERTS

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: Kategoria: KOLEKCJE 2011