7/7 Myśliwi na ranczo

by piątek, wrzesień 30, 2011

I na zakończenie tygodnia – cudny, pełen detali, bardzo rustykalny ślub, prosto z teksańskiego ranczo. Soczyste, spalone słońcem kolory ziemi, mnóstwo dodatków w stylu retro – stare buteleczki, doniczki, świeczniki, książki, aparaty, kwiaty prosto z ogrodu i… rogi. Wiem, że przeciwniczki polowań nie byłby zachwycone, takimi dodatkami, ale jeśli mieszkańcy ranczo są od małego wychowani w tradycji łowieckiej, to nie można dziwić się, że takie elementy pojawiają się na ich ślubach. Bardzo klimatyczna stylizacja, która co do joty oddaje charakter południa USA.

zdjęcia: GREG TRUMAN
Tagi: , Kategoria: ZAGRANICZNE ŚLUBY

6/7 Vintage torty

by piątek, wrzesień 30, 2011

To zdjęcie jest z przełomu lat 20. i 30. XX wieku. To są autentyczne, weselne torty! Kunszt sztuki cukierniczej najwyższej próby! Współcześni cukiernicy z pewnością czerpią garściami z takich źródeł, bo tak pięknych tortów w stylu vintage, nie widziałam chyba nigdy!

zdjęcia: INTERNET
Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK

5/7 DETAL I KOLOR

by piątek, wrzesień 30, 2011

Czerwony to prawdziwa czerń tego sezonu! Energetyczne dodatki w intensywnym, karminowym odcieniu, bardzo często pojawiały się w tym sezonie! Ja osobiście nie przepadam za czerwonym kolorem, ale zachwycają mnie dodatki w tym kolorze! Czerwone monogramy na serwetkach, wstążka w czerwone paski, truskawki z  bitą śmietaną, plan stołów na kwiatowym czerwonym tle, bukiet z ognistymi daliami, czerwone buty (!!!) i słoiczki ze słodkościami. Czerwony jest tak wyrazistym kolorem, którego nie trzeba dużo. Wystarczy tylko kilka detali, a i tak będą one zauważone!

zdjęcia: MARTHA STEWART WEDDINGS
Tagi: Kategoria: DETAL I KOLOR

4/7 Bukiety z guzików

by piątek, wrzesień 30, 2011

Pamiętacie wpis w którym zachwycałam się bukietem zrobionym z guzików? Jeśli nie, zobaczcie TU. Dziś kilka propozycji takich właśnie nietypowych bukietów. Może, któraś z moich kochanych Bridelek skusi się i samodzielnie wykona swój bukiet? Chętnie zobaczymy efekty Waszej pracy! 😉

zdjęcia: INTERNET
Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK