BRIDELLE WEDDING SHOW

by piątek, Listopad 29, 2013

Kochani!

Wybaczcie, że dziś nas nie było, ale mieliśmy dziś bardzo inspirujące spotkanie :-)

Mamy nadzieję, zaprosić Was już na początku 2014 roku na fantastyczny Bridelle Wedding Show, który odbędzie się w jednym z centrów handlowych w Warszawie!

W programie pokazy mody ślubnej, mody dla druhen, mam i druhenek! Przepiękne aranżacje stołów i przestrzeni!

Papeteria, biżuteria, buty! To wszystko zobaczycie w nowej formie wedding show! Podczas imprezy będzie można również kupić nasz magazyn oraz spotkać się z wieloma cudnymi, utalentowanymi osobami z branży ślubnej!

Szczegóły będziemy podawać na bieżąco!

Firmy zainteresowane udziałem, proszone są o kontakt show@bridelle.pl

REKLAMA

cover6

zdjęcia: OLIVIA KONICKA dla BRIDELLE STYLE
Tagi: Kategoria: BRIDELLE STYLE

6/6 Sweet Pin-Up od DECORIS

by czwartek, Listopad 28, 2013

Jak Wam się podobała sesja Sweet Pin Up w najnowszym numerze magazynu BRIDELLE STYLE (strony od 714 do 768). Piękną i słodką papeterię do tej sesji wykonała dla nas pracownia DECORIS. Styl retro bazujący na stylistyce z lat 50. i 60. XX wieku jest szalenie urokliwy i nie dziwię się, że projektanci ubrań, dodatków i papeterii chętnie po niego sięgają. Tak, jak projektanci DECORIS, którzy stworzyli cudną kolekcję zaproszeń inspirowanych stylem pin up. Prezentowane poniżej wzory są z najciekawszej wg mnie linii formatów proponowanych obecnie na rynku. Dopracowane graficznie zaproszenia, z bardzo starannie dobraną typografią ozdobione są atłasowymi wstążkami w kolorze przewodnim. I nie było by w tym nic zaskakującego, gdyby nie koperty, które są nie tylko utrzymane w tej samej szacie graficznej, ale przez swoją konstrukcję stanowią nieodłączny element całego zaproszenia. Co ciekawe, koperty ze specjalnym wycięciem, aby łatwiej wyciągać zaproszenie są w pełni personalizowane! Na wydruku mogą być Wasze imiona, data ślubu lub inny wskazany przez Was tekst. Ogromna ilość dostępnych kolorów sprawia, że każdy znajdzie wzór dla siebie. Poza dopracowanym liternictwem, zachwycają motywy graficzne, które kojarzą się ze stylem retro. Całość jest świeża, niezobowiązująca i kusi rewelacyjną ceną. Do każdego modelu zaproszenia możecie zamówić pozostałe elementy galanterii papierniczej – winietki, zawieszki na alkohol, księgę gości. Pracownia DECORIS, jako jedyna w Polsce do każdego modelu zaproszenia oferuje również zdobione pudełka na ciasto. Możecie je również zobaczyć na sesji w magazynie. Pudełka są tekturowe, a więc eco friendly. Gościom będzie z pewnością bardzo miło, kiedy dostaną słodkości w spersonalizowanym, ozdobionym pudełku, a nie na plastikowej tacce. Polecam, bo jakość i wzornictwo są na najwyższym poziomie.

REKLAMA

zdjęcia: DECORIS

4/6 {HOT SEXY BEST} Ewelina Gierszewska I

by czwartek, Listopad 28, 2013

Wczoraj pokazywałam Wam kraciaste dodatki do ślubnych stylizacji i dekoracji. A dziś, jak na życzenie, mam dla Was genialny ślub Agnieszki i Ala w obiektywie naszej stałej bywalczyni EWELINY GIERSZEWSKIEJ! Cudowny ślub będący połączeniem kultur i tradycji. Pierwszy taki chyba na naszym blogu! Akcenty przynależne do obu kultur z których wywodzą się Nowożeńcy zostały zjawiskowo pokazane i stanowią ogromną siłę tego ślubu. Ja jestem urzeczona! Mam nadzieję, że Wy również będziecie. Wystarczy zresztą spojrzeć na Pannę Młodą! Agnieszka w zjawiskowej sukni z czerwonym wiązaniem i obłędnym haftem przywodzącym na myśl polskie, góralskie stroje. Bukiet prostych polnych i ogrodowych kwiatów i gotowe! Prześliczna, cudownie uśmiechnięta Panna Młoda podbiła moje serce! Al i jego drużbowie w tradycyjnych szkockich kiltach prezentowali się oszałamiająco! Pełni radości, poczucia humoru, dystansu! Uwielbiam takie śluby! Ten odbył się zresztą w przepięknym miejscu – Zamku Topacz. Uroczystość zaślubin w plenerze to jest to! Przepiękny obiekt został starannie zaaranżowany wewnątrz – ozdobiono go polnymi kwiatami, a goście szukali swoich miejsc przy stołach na pomysłowym planie rozsadzenia gości wykonanym na mapie Europy. Cudny tort ze wspinaczką marcepanowych figurek na sam szczyt i szampańska zabawa dwóch rodzin do białego rana! Niesamowita energia płynie od tej Pary! Ogromna w tym zasługa również Eweliny, która przepięknie, z humorem, ale i nostalgią pokazała ślub tej niezwykłej Pary! Musicie koniecznie zobaczyć również CZĘŚĆ 2.

* * *

PALETA KOLORÓW

  malina żółty chaber biel zieleń

NOWOŻEŃCY: Agnieszka i Al

ŚLUB I WESELE: Zamek Topacz / Wrocław

FOTOGRAFIA: EWELINA GIERSZEWSKA

* * *

REKLAMA

zdjęcia: EWELINA GIERSZEWSKA
Tagi: Kategoria: {HOT SEXY BEST}