5/8 POKAZ KOLEKCJI „YES, I DO” REVLON PROFESSIONAL

by wtorek, maj 27, 2014

Sugestywne, świeże i naturalne… wprowadziły nas w świat piękna i doskonałości, w zaczarowany świat baśni, w dzień zaślubin… a wszystko to 13. kwietnia  w centrum Warszawy, urokliwym miejscu pośród bajecznej scenerii Belvedere Residence. W tym dniu mieliśmy okazję ujrzeć przepiękne wyjściowe stylizacje fryzur ślubnych najnowszej kolekcji REVLON PROFESSIONAL.

Marka REVLON PROFESSIONAL zaprosiła do stworzenia tej kolekcji najznamienitszych artystów świata fryzjerskiego. Autorami stylizacji są: Jakub Ziemirski (Polska), Pupy (Meksyk) oraz Laurent Voisinet (Francja). Dla Polski jest to szczególnie ważne wydarzenie, ponieważ do tej pory żaden z naszych polskich stylistów nie był współtwórcą światowej kolekcji tej marki. Jakub Ziemirski – ambasador artystyczny marki znalazł się w miejscu, w którym tworzy się moda, na samym szczycie, wśród światowych gwiazd fryzjerstwa, gdzie wyznacza się trendy, które styliści przekazują dalej w świat.

Przyjął on zaproszenie do udziału w pokazie zorganizowanym przez NOMENO – wyłącznego dystrybutora marki REVLON PROFESSIONAL i wraz z Piotrem Hutkowskim – ambasadorem technicznym marki oraz Anną Ptak – edukatorem marki zaprezentował 6 najpiękniejszych stylizacji, w których kunszt rzemieślniczy i artyzm przyjęły postać upięć i koków…

Dopełnieniem fryzur prezentowanych przez modelki były przepiękne suknie CYMBELINE. Przejrzyste materiały, tiule, misterne koronki oraz  lejące i zwiewne tkaniny, połączyły się z wyszukanymi, unikalnymi upięciami. Strój dopełniła oryginalna i wyjątkowa biżuteria marki Lewanowicz. Delikatny makijaż odkrył wewnętrzne piękno kobiety, poprzez subtelny rumieniec na policzkach i podkreślenie okolic oczu cieniami o bardzo delikatnym zabarwieniu. Całość wprowadziła nas w świat marzeń, krainę baśni, styl niewinnej słodyczy połączony ze współczesnym wyrafinowaniem.

Zachęcamy stylistów, ażeby wykorzystywali tę kolekcję w swojej codziennej pracy, w szczególności czesząc fryzury wyjściowe, wieczorowe i na eleganckie bankiety… w tym celu zapraszamy na warsztaty z kolekcji, które w najbliższym czasie odbędą się w różnych miastach Polski:

2. czerwca – Wałbrzych

16. czerwca – Kraków

Stylizacje na scenie: Jakub Ziemirski, Piotr Hutkowski, Anna Ptak

Stylizacje backstage: Sylwia Wilkosz-Gnojewska, Marcin Kamiński

Makijaże: Marlena Kulpa

Fotografia: Filip Achramowicz

REKLAMA

zdjęcia: Filip Achramowicz / FOTOACH
Tagi: , Kategoria: BEAUTY BOOK

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *