3/7 Najmodniejsze fryzury 2015

by poniedziałek, czerwiec 23, 2014

Fryzura ma ogromne znacznie w stylizacji ślubnej. Nie muszę o tym nikogo przekonywać. Jak co roku, pojawiają się nowe propozycje, ale jest i pewien kanon ślubnych fryzur, który jest ponadczasową klasyką. Jakie zatem fryzury i dodatki do włosów będą modne w nadchodzącym sezonie? Oto kilka trendów.

REKLAMA

* * *

KOLOROWE KOŃCÓWKI

Trend dla odważnych PM :-) Ale na ślub w stylu boho – idealny! Co sądzicie o różowych i turkusowych pasemkach?

* * *

WSTĄŻKI

Światowy trend, który w naszym kraju zapoczątkowała jedna piosenkarka, wplatając we włosy chustkę w ludowe wzory :-) Pomysł z atłasowymi wstążkami jest niesamowicie wdzięczny i myślę, że znajdzie uznanie w oczach Panien Młodych.

* * *

WYSOKI KOK

Idealna propozycja na śluby w stylu glam i vintage. Eleganckie koki doskonale sprawdzą się z każdym typem ozdób – woalką, opaską, fascynatorem, welonem i żywymi kwiatami.

* * *

OPASKA Z WARKOCZA

Trend a la Julia Tymoszenko, w USA nazywany również warkoczem szwedzkiej pasterki :-) Dziewczęcy, bardzo boho, doskonały na śluby w stylu rustykalnym.

* * *

KŁOS

Ulubiony warkocz wszystkich Panien Młodych na całym świecie! Może być boho, może być stylowy! Moja ulubiona propozycja ślubnej fryzury.

* * *

KWIATY WE WŁOSACH

Ponadczasowy trend, który nigdy nie wyjdzie z mody. Może to być duży wianek, może to być pojedynczy kwiat za uchem. Żywe kwiaty zawsze będą najbardziej uroczą ozdobą włosów. Pasują do niedbałych i eleganckich fryzur.

* * *

KRÓTKIE WŁOSY

Świeża, nowoczesna fryzura dla miłośniczek seksownego minimalizm. Emma Watson, Jennifer Lawrence czy Michelle Williams  – one pokazały, jak nosić krótkie włosy!

zdjęcia: PINTREST
Tagi: , Kategoria: BEAUTY BOOK

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *