Tydzień z książką „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” AL FRESCO

by poniedziałek, 10 grudnia, 2018Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

* * *

Gdy przyroda puka do naszych drzwi, nie możemy być na nią obojętni. Taki właśnie jest styl al fresco, gdzie świeżość kwiatów i sok świeżo wyciskanych owoców, nadaje cudownego aromatu. Jeśli żywe kolory i naturalne elementy dekoracyjne wpisują się w Waszą wizję dnia ślubu, koniecznie poznajcie ten niesamowity styl i pomysły, jak zaaranżować swoje przyjęcie weselne. Dużo owoców – to hasło przyświeca stylowi al fresco. Wszystko musi być tu świeże i pachnące. Sama idea tej aranżacji kryje się za wiejskimi porankami, gdzie każdego poranka można wyjść i zerwać kiść winogron oplatających mury domu. Stąd nieodzownym elementem wystroju są skrzynie pełne owoców różnych, choć sezonowych i swojskich. To sielanka, której towarzyszy radość i beztroska. Ostatnie chwile dzieciństwa zaklęte w kolorowych wstążkach, niegdyś wplatanych we włosy Panny Młodej. Na takim przyjęciu Para Młoda nie musi wystąpić w eleganckim obuwiu od światowych projektantów. Wystarczą wygodne trampki, które umożliwią korzystanie z różnych zabaw i innych atrakcji weselnych. Na tym przyjęciu jest po prostu rodzinnie. To bardziej kolorowy piknik, niż klasyczne wesele. Miła atmosfera, wspomnienia i przeżycia zebranych gości, a wszystko opatrzone domową zastawą i bibelotami, których w każdym domu nie brakuje. Mile widziane na stołach są koronkowe obrusy, mnóstwo miękkich poduch, na których można złapać chwilę wytchnienia. Tu grają emocje i feeria barw podkreślająca piękno wiejskiego otoczenia. Dodatkiem, którego nie może zabraknąć na tak klimatycznych przyjęciach są balony, które zawsze wywołują uśmiech na twarzach. Atutem będą również rustykalne litery, które są szalenie modne, a ich delikatne światło podkreśla nie tylko urok samej dekoracji, ale również rozświetlą przestrzeń weselną po zachodzie słońca. Styl ten można określić mianem szalenie wdzięcznego i niewinnego w swym uroku. Żywe kolory podkreślają słodycz, która kipi nie tylko z wystawionych owoców i domowych wypieków, ale przede wszystkim z miłej atmosfery, której przy tej aranżacji nie można zburzyć.

* * *

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota. Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o tej książce

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

* * *

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.