Tydzień z książką „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” GARDEN PARTY

by poniedziałek, 10 grudnia, 2018
Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

* * *

Letnie noce wymagają odpowiedniej oprawy. Gdzieś na pograniczu stylu rustykalnego i glamour znalazło się miejsce na styl garden party, który pokochał piękno przyjęć weselnych pod chmurką. Styl jest szalenie klimatyczny i czerpiący mocno z amerykańskich przyjęć okolicznościowych w plenerze, dlatego jeśli szukacie pomysłów, jak zaaranżować Wasze przyjęcie weselne w ogrodzie, koniecznie zróbcie sobie wieczór filmowy z amerykańskimi produkcjami. Garden party jest szalenie powszechny w USA. Oglądając mnóstwo filmów, możecie zobaczyć, jak możecie zaaranżować swoje przyjęcie weselne w ogrodzie. To wspaniała inspiracja, która z pewnością dostarczy Wam mnóstwa pomysłów na to, by Wasze wesele było niepowtarzalne. Biesiada przy stołach nie jest wykluczona, ale podczas garden party warto postawić na szalenie modne w tym sezonie finger foods i menu bufetowe, które umożliwi Wam i Waszym gościom zawiązywania bliższych więzi. Ciekawymi elementami dekoracyjnymi są tu stare drewniane drzwi, okna i przede wszystkim drogowskazy, które umożliwią Waszym gościom korzystanie z przygotowanych przez Was atrakcji weselnych. Decydując się na przyjęcie w ogrodzie musicie pamiętać o klimatycznych oświetleniu, które nie tylko będzie walorem estetycznym, ale przede wszystkim pozwoli Wam cieszyć się przyjęciem również po zachodzie słońca. Tu polecamy Wam sznury z rustykalnymi żarówkami, a nawet same lampki choinkowe. Nie zapomnijcie o świetle świec, które wprowadzi romantyczny nastrój. Ciekawym elementem wystroju takiego przyjęcia są słoje, ogrodowe kwiaty, które pozwolą Wam na wejście w styl rustykalny. Na przeciwległym biegunie są oczywiście wypożyczalnie, które umożliwią Wam zaaranżowanie miejsca na równo przyciętej trawie w stylu bardzo eleganckim. Niezależnie od tego, w którą stronę pójdziecie, musicie pamiętać, że choć przyjęcie odbywa się w domowym ogródku, to tylko od Was zależy, jak przeistoczy się na dzień Waszego ślubu.

* * *

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota. Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o tej książce

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

* * *

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.