Tydzień z książką „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” DECADENCE

by środa, 12 grudnia, 2018Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

* * *

Dekadentyzm to nowość w stylizacjach weselnych, przeznaczona dla poszukiwaczy aranżacji wyjątkowych, unikatowych i, co najważniejsze, awangardowych. Tu nie ma granic, im bardziej nastawicie się na inność, tym większe powodzenie w uzyskaniu zamierzonego celu. Jak my poradziliśmy sobie w stylizacji sesji do Bridelle Style? Sprawdźcie koniecznie! Decadence to awangarda, która jest świetną odpowiedzią dla znudzonych stereotypami i weselną sztampą. Tu pole do wyobraźni indywidualistów i artystów, którzy lubią poszukiwać i wynajdywać rzeczy niestandardowe i zaskakujące. Przede wszystkim warto przedstawiać rzeczy w niespotykany dotąd sposób. My postawiłyśmy na róż – romantyczny, uwielbiany przez Pary Młode, ale spojrzałyśmy na niego pod zupełnie innym kątem. Nasz róż jest zwiewny, ale jednocześnie zadziorny, co pokazuje stylizacja Panny Młodej. Ubrana w tiulową suknię, daleka jest od bezy, a jednocześnie ma w sobie mnóstwo ze zbuntowanej księżniczki, która zamiast na bale, woli łazić po drzewach. Róż połączyłyśmy z morelą i wiśnią, co świetnie sprawdziło się w dekoracjach florystycznych. Tu nie zabrakło klasycznych róż, peonii i jaskrów. Ułożone w uroczyste kule świetnie podkreślały elegancję przyjęcia, ale ich barwy dodawały również mnóstwa życia. Nie zabrakło też ścieżek z kwiatów, które prowadziły w nieznany świat ukryty za ścianą nawet najmniejszych szaf i szafeczek. Migocące światło świec zaklęłyśmy w szklanych kloszach, które podkreślały zamkniętą magię. Loftowy klimat przestrzeni doskonale podkreślał historię zamkniętą w dekadentyzmie. Czerwona cegła, przemysłowe okna to zdecydowany trend tego sezonu, który świetnie sprawdza się na przyjęciach ludzi ceniących lata miniona, ale przedstawione w nowoczesnym stylu, który wiele przyjmuje. Do takich przestrzeni świetnie pasują drewniane drabiny i tipi zdobiony w woale i zwiewne tkaniny w pastelowych kolorach. Papeteria również świetnie czuje się w kolorze żywym i dostarczającym świeżego powiewu owoców. Tort, który wybrałyśmy został wykonany z masy marcepanowej w pastelowych odcieniach, zdobiony toperem z kaligrafią i wieńcem świeżych kwiatów.

* * *

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota. Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o tej książce

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

* * *

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.