Tydzień z książką „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” RUSTIC

by wtorek, 11 grudnia, 2018
Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

* * *

Styl rustykalny to cudowny pomysł na obcowanie z naturą. Rześkość świeżego powietrza, rosa na dziko rosnącej trawie i szum drzew to otoczenie doskonałe do stworzenia rustykalnych przyjęć weselnych. Energia płynąca z rodzinnych spotkań to wszystko, co jest Wam potrzebne do zaaranżowania klimatycznej uroczystości. Jeśli szukacie inspiracji, koniecznie zobaczcie, jakie elementy pozwoliły nam zrealizować obłędnie nastrojową sesję do książki Bridelle Style. Każdy z nas miło wspomina po latach wakacje na wsi. Ta wspaniała możliwość obcowania z przyrodą jest ogromną tęsknotą w dorosłym życiu, a ślub jest doskonałym momentem, by wiejską sielankę powtórzyć. Szum wiatru, szelest poruszanych nim liści i niesamowite zapachy unoszące się z pobliskiego sadu. To niesłychane bogactwo pozwoli Wam na zrealizowanie przyjęcia w ciekawym stylu. Wystarczy na stołach poustawiać świeżo zebrane owoce, ciasta domowego wypieku i ustawić je w lub na skrzyniach po owocach. Możecie cieszyć się pięknem starych skrzyń lub – tak jak my, nadać im nowe życie, malując na biało. W rustykalnych aranżacjach wiele znaczą kwiaty. Tu możecie pochwalić wprawną rękę gospodyni, ustawiając luźne bukiety na stołach, skomponowane z roślin z domowego ogródka. Szklane patery i metalowe pojemniki dodadzą uroku dekoracjom i będą świetnym detalem uzupełniającym dany styl. W papeterii możecie wykorzystać również piękno roślin, nawiązując do nich grafiką. W stylizacji Panny Młodej bardzo powszechnym są wianki, ale my proponujemy poszukać nieco vintage welonu zsuniętego na czoło z pięknym haftem na brzegach. Koronki są tu jak najbardziej na miejscu. Im bardziej przypominające te z babcinej szafy, tym bardziej rustic. W takiej stylizacji Panna Młoda przypomina niewinną wiejską dziewczynę, której piękno znane jest w całym regionie. Doskonałą inspiracją jest tu Zosia z „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza, której wdzięk jest uosobieniem Panny Młodej w stylu rustykalnym.

* * *

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota. Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o tej książce

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

* * *

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.