Tydzień z książką „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” LEXINGTON

by poniedziałek, 10 grudnia, 2018
Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

* * *

American dream nabiera innego znaczenia, gdy nagle zamiast mody rodem z lat 50. wkraczamy w styl Lexington. Powiew nowej Anglii z nutą klimatu marynistycznego wspaniale odnajduje się na przyjęciach weselnych. Ostatnio śluby w plenerze są podbijane przez piękno plaż i szum morza. W końcu takie otoczenie gwarantuje mnóstwo pozytywnych emocji w chwili składania przysięgi małżeńskiej. W tym wszystkim pomoże Wam styl Lexington, a jak stworzyć klimatyczną aranżację przestrzeni? Przede wszystkim styl Lexington to opowieść o dziewczynie marynarza. Piękna Panna Młoda z powodzeniem może wystąpić w krótkiej rozkloszowanej sukni, która świetnie nawiązuje do mody lat 50. Taka stylizacja będzie dopełniona dzięki kładko ułożonym włosom w kok lub przeciwnie eleganckich falach a la lata 30. i 40. Panna Młoda nie może zapomnieć również o mocno zaznaczonych ustach wyrazistym kolorem szminki. To powrót do pin up girls i motywu marynistycznego. Czerwień, biel i błękit, a wszystko w marynarskie pasy. W marynarskim klimacie ślub i przyjęcie na plaży wymaga od Was zwiewnych tkanin, świec i wszystkiego, co może kojarzyć się z morzem. Świetnym pomysłem jest wybór nawiązującego do motywu przewodniego tortu, ale również słodkich babeczek zdobionych cukrowymi figurkami. Kolorowe bieżniki, serwety, ale również papeteria dodadzą energii w całym wystroju, jednocześnie podkreślając elegancki charakter samej uroczystości. Sam styl jest doskonałym pretekstem do zasugerowania gościom dress codu, skoro kreujecie inny świat i przenosicie swoich gości do przeszłości, możecie pokusić się o wystosowanie prośby w zaproszeniu, by goście dotrzymali Wam stylizacyjnego kroku.

* * *

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota. Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o tej książce

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

* * *

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.