Tydzień z książką „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” VINTAGE

by środa, 12 grudnia, 2018
Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

* * *

Vintage to złożenie hołdu czasom minionym. To piękno historii przenikające w dniu ślubu poprzez piękną aranżację, klimatyczne dekoracje i stylizację Panny Młodej. To możliwość szukania inspiracji i czerpania z dorobku starszyzny rodu, co spotęguje efekt Waszego przyjęcia. Wszystko, co stare ma na tym przyjęciu niesłychaną moc, która wzrusza do łez i cieszy magią wspomnień. My również podjęłyśmy wyzwanie tego stylu w naszej książce Bridelle Style. Vintage kocha starocie i miejsca owiane historią. To właśnie dlatego warto poszukać miejsc z piękną przeszłością, jak zabytkowe pałace mocno nadgryzione zębem czasu i piękne przeszklone oranżerie. To właśnie w takich miejscach magia przeistacza się w piękne aranżacje, które przenoszą gości niczym wehikuł czasu do lat dawno zapomnianych. Nasza Panna Młoda ubrana jest w romantyczne vintage koronki. Suknia z długimi rękawami świetnie komponowała się z lokami w stylu lat 40. I bardzo vintage woalką. W takiej aranżacji świetnie sprawdzają się powiewające na wietrze tkaniny i metalowe klatki. My wykorzystałyśmy je na osłonę dla świec, co dodało niesamowitego uroku całej dekoracji. Mnóstwo tu również zieleni, pastelowych barw i cudownie przebijającej się bieli. W dekoracjach florystycznych wykorzystano pastelowe róże, jaskry i eustomę. Zieleń zwisała również w formie girland, które optycznie obniżyły i tak bardzo wysoki sufit. Wszystko jest perfekcyjnie przycięte, ułożone i zaplanowane, jak w vintage szwajcarskim zegarku. Papeteria została wykonana z wykorzystaniem motywu klatki, a jej graficzne przedstawienie było świetnym nawiązaniem do tego wybijającego się na pierwszy plan motywu. Ściana za plecami Nowożeńców została wykonana ze starych pobielanych drzwi, które są bardzo modne w ostatnich sezonach. Jeśli tylko takimi dysponujecie, koniecznie znajdźcie dla nich ciekawe zastosowanie w Waszych aranżacjach weselnych. One otworzą przed Wami świetlaną przyszłość, wychodzącą z doświadczenia przeszłości.

* * *

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota. Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o tej książce

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

* * *

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.