Tydzień z książką „Bridelle Style” GARDEN PARTY

by poniedziałek, 15 lipca, 2019 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

 


 

Letnie noce wymagają odpowiedniej oprawy. Gdzieś na pograniczu stylu rustykalnego i glamour znalazło się miejsce na styl garden party, który pokochał piękno przyjęć weselnych pod chmurką. Styl jest szalenie klimatyczny i czerpiący mocno z amerykańskich przyjęć okolicznościowych w plenerze, dlatego jeśli szukacie pomysłów, jak zaaranżować Wasze przyjęcie weselne w ogrodzie, koniecznie zróbcie sobie wieczór filmowy z amerykańskimi produkcjami. Garden party jest szalenie powszechny w USA. Oglądając mnóstwo filmów, możecie zobaczyć, jak możecie zaaranżować swoje przyjęcie weselne w ogrodzie. To wspaniała inspiracja, która z pewnością dostarczy Wam mnóstwa pomysłów na to, by Wasze wesele było niepowtarzalne.

 

ROZDZIAŁ

GARDEN PARTY

 

 

Biesiada przy stołach nie jest wykluczona, ale podczas garden party warto postawić na szalenie modne w tym sezonie finger foods i menu bufetowe, które umożliwi Wam i Waszym gościom zawiązywania bliższych więzi. Ciekawymi elementami dekoracyjnymi są tu stare drewniane drzwi, okna i przede wszystkim drogowskazy, które umożliwią Waszym gościom korzystanie z przygotowanych przez Was atrakcji weselnych. Decydując się na przyjęcie w ogrodzie musicie pamiętać o klimatycznych oświetleniu, które nie tylko będzie walorem estetycznym, ale przede wszystkim pozwoli Wam cieszyć się przyjęciem również po zachodzie słońca. Tu polecamy Wam sznury z rustykalnymi żarówkami, a nawet same lampki choinkowe. Nie zapomnijcie o świetle świec, które wprowadzi romantyczny nastrój. Ciekawym elementem wystroju takiego przyjęcia są słoje, ogrodowe kwiaty, które pozwolą Wam na wejście w styl rustykalny. Na przeciwległym biegunie są oczywiście wypożyczalnie, które umożliwią Wam zaaranżowanie miejsca na równo przyciętej trawie w stylu bardzo eleganckim. Niezależnie od tego, w którą stronę pójdziecie, musicie pamiętać, że choć przyjęcie odbywa się w domowym ogródku, to tylko od Was zależy, jak przeistoczy się na dzień Waszego ślubu.

 

 

 


 

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota.

Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

 

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl napisała o tej książce:

 

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

Sylwia Strocka

 


 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

 

 

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie zdjęć i tekstów w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów i wydawcy: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.