Tydzień z książką „Bridelle Style” LEXINGTON

by poniedziałek, 15 lipca, 2019
 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

 


 

American dream nabiera innego znaczenia, gdy nagle zamiast mody rodem z lat 50. wkraczamy w styl Lexington. Powiew nowej Anglii z nutą klimatu marynistycznego wspaniale odnajduje się na przyjęciach weselnych. Ostatnio śluby w plenerze są podbijane przez piękno plaż i szum morza. W końcu takie otoczenie gwarantuje mnóstwo pozytywnych emocji w chwili składania przysięgi małżeńskiej. W tym wszystkim pomoże Wam styl Lexington, a jak stworzyć klimatyczną aranżację przestrzeni? Przede wszystkim styl Lexington to opowieść o dziewczynie marynarza. Piękna Panna Młoda z powodzeniem może wystąpić w krótkiej rozkloszowanej sukni, która świetnie nawiązuje do mody lat 50. Taka stylizacja będzie dopełniona dzięki kładko ułożonym włosom w kok lub przeciwnie eleganckich falach a la lata 30. i 40.

 

ROZDZIAŁ

LEXINGTON

 

 

Panna Młoda nie może zapomnieć również o mocno zaznaczonych ustach wyrazistym kolorem szminki. To powrót do pin up girls i motywu marynistycznego. Czerwień, biel i błękit, a wszystko w marynarskie pasy. W marynarskim klimacie ślub i przyjęcie na plaży wymaga od Was zwiewnych tkanin, świec i wszystkiego, co może kojarzyć się z morzem. Świetnym pomysłem jest wybór nawiązującego do motywu przewodniego tortu, ale również słodkich babeczek zdobionych cukrowymi figurkami. Kolorowe bieżniki, serwety, ale również papeteria dodadzą energii w całym wystroju, jednocześnie podkreślając elegancki charakter samej uroczystości. Sam styl jest doskonałym pretekstem do zasugerowania gościom dress codu, skoro kreujecie inny świat i przenosicie swoich gości do przeszłości, możecie pokusić się o wystosowanie prośby w zaproszeniu, by goście dotrzymali Wam stylizacyjnego kroku.

 

 

 


 

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota.

Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

 

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl napisała o tej książce:

 

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

Sylwia Strocka

 


 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

 

 

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie zdjęć i tekstów w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów i wydawcy: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.