Tydzień z książką „Bridelle Style” RUSTIC

by wtorek, 7 kwietnia, 2020
 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

 


 

Styl rustykalny to cudowny pomysł na obcowanie z naturą. Rześkość świeżego powietrza, rosa na dziko rosnącej trawie i szum drzew to otoczenie doskonałe do stworzenia rustykalnych przyjęć weselnych. Energia płynąca z rodzinnych spotkań to wszystko, co jest Wam potrzebne do zaaranżowania klimatycznej uroczystości. Jeśli szukacie inspiracji, koniecznie zobaczcie, jakie elementy pozwoliły nam zrealizować obłędnie nastrojową sesję do książki Bridelle Style. Każdy z nas miło wspomina po latach wakacje na wsi. Ta wspaniała możliwość obcowania z przyrodą jest ogromną tęsknotą w dorosłym życiu, a ślub jest doskonałym momentem, by wiejską sielankę powtórzyć. Szum wiatru, szelest poruszanych nim liści i niesamowite zapachy unoszące się z pobliskiego sadu.

 

ROZDZIAŁ

RUSTIC

 

 

To niesłychane bogactwo pozwoli Wam na zrealizowanie przyjęcia w ciekawym stylu. Wystarczy na stołach poustawiać świeżo zebrane owoce, ciasta domowego wypieku i ustawić je w lub na skrzyniach po owocach. Możecie cieszyć się pięknem starych skrzyń lub – tak jak my, nadać im nowe życie, malując na biało. W rustykalnych aranżacjach wiele znaczą kwiaty. Tu możecie pochwalić wprawną rękę gospodyni, ustawiając luźne bukiety na stołach, skomponowane z roślin z domowego ogródka. Szklane patery i metalowe pojemniki dodadzą uroku dekoracjom i będą świetnym detalem uzupełniającym dany styl. W papeterii możecie wykorzystać również piękno roślin, nawiązując do nich grafiką. W stylizacji Panny Młodej bardzo powszechnym są wianki, ale my proponujemy poszukać nieco vintage welonu zsuniętego na czoło z pięknym haftem na brzegach. Koronki są tu jak najbardziej na miejscu. Im bardziej przypominające te z babcinej szafy, tym bardziej rustic. W takiej stylizacji Panna Młoda przypomina niewinną wiejską dziewczynę, której piękno znane jest w całym regionie. Doskonałą inspiracją jest tu Zosia z „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza, której wdzięk jest uosobieniem Panny Młodej w stylu rustykalnym.

 

 

 


 

Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji. Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota.

Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

 

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl napisała o tej książce:

 

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

Sylwia Strocka

 


 

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!

 

 

Wszelkie prawa do fotografii i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie zdjęć i tekstów w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów i wydawcy: Magdalena Piechota, Karolina Waltz oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.