Sesja zaręczynowa

by poniedziałek, maj 31, 2010

Będę Was Moje Drogie wciąż i wciąż zachęcać do wykonywania sesji zaręczynowych. Mam nadzieję, że te, które prezentujemy zachęcą Was i zainspirują. Zobaczcie, nie trzeba dużo: czasami wystarczy tylko jeden element dekoracyjny w postaci starego pianina…

zdjęcia: CLAYTON ANISTON
Tagi: Kategoria: BOARDS BOOK

Audrey

by poniedziałek, maj 31, 2010

Miałam już dzisiaj nic nie pisać ale nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam te zdjęcia. Po prostu CUDO! Nie wiem kto miał tak rewelacyjny pomysł na stylizację: Para Młoda czy fotograf ale to nieważne. Efekt jest oszałamiający, w iście hollywoodzkim stylu. Narzeczona ubrana i uczesana na wzór Audrey Hepburn. Czerwień na ustach, upięte włosy, perły. Podstawowe atrybuty eleganckiej kobiety sprzed ćwierć wieku. I jeszcze te jedwabne długie rękawiczki…. bardzo sexy! Od dzisiaj to moja ukochana sesja zdjęciowa. Bardzo bym chciała, żeby któraś z Was Drogie Bridelki miała podobną i żeby nią się z nami podzieliła!

zdjęcia: BRAND JOHNSON

Retro Tort

by poniedziałek, maj 31, 2010

Na zakończenie dnia mam dla Was coś pysznego i bardzo eleganckiego. Czteropiętrowy tort, zdobiony czekoladą i malutkimi różyczkami, utrzymany w stylistyce retro. Bardzo elegancki, delikatny i przyciągający uwagę.

zdjęcia: AWSOME CAKES
Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK