5/5 Przepis na szczęśliwe małżeństwo

by wtorek, czerwiec 30, 2015

Rozwody, separacje i kryzysy w związkach to coraz częstsze zjawiska. Czy wszystkie małżeństwa są na nie skazane? Fawn Weaver odwiedziła dwanaście krajów na sześciu kontynentach i miała jedną misję – udowodnić, że związki mogą być trwałe. Doświadczeniem swoim i swojego klubu dzieli się teraz z czytelnikami w książce „Klub szczęśliwych żon”.

Fawn Weaver zmęczona ciągłym narzekaniem bliskich i przyjaciół na swoje związki postanowiła znaleźć tajemnicę udanego małżeństwa. Wiedziała, że takie istnieją, ponieważ sama jest szczęśliwą żoną. Założyła stronę internetową, dzięki której tysiące kobiet mogły podzielić się swoim doświadczeniem, i wyruszyła w podróż dookoła świata, by osobiście poznać sekrety udanego małżeństwa na wszystkich kontynentach. Dziś jej internetowy Klub Szczęśliwych Żon liczy blisko milion członkiń.

„Klub szczęśliwych żon” to doskonała propozycja dla par, które zamierzają się pobrać, nie mają pewności, czy zdecydować się na ślub, jak i dla tych, które są ze sobą od dawna. W jasny sposób odbudowuje wiarę w małżeństwo. Autorka rysuje obraz kobiet w udanych związkach na całym świecie.

Lojalność, szacunek i stawianie partnera na pierwszym miejscu to tylko przykładowe wartości, o których pisze autorka. Ale „Klub szczęśliwych żon” to nie tylko przepisy na udany związek, ale również zapis fascynującej podróży, która pokazuje, że miłość jest najsilniejszym uczuciem, istniejącym ponad wszelkimi granicami i różnicami.

Podchodziliśmy do siebie nawzajem z szacunkiem. Kochaliśmy się bezwarunkowo z całych sił, a nasza wzajemna miłość wzmagała się z roku na rok. Obydwoje nie raz szliśmy na kompromis, każde z nas coś poświęciło. Stawialiśmy lojalność wobec siebie nawzajem ponad każdą inną, jaką w życiu odczuwaliśmy.

Dbaliśmy zawsze o bliskość fizyczną, trzymaliśmy się za ręce, całowaliśmy, tańczyliśmy. Nie pozwalaliśmy, by zdarzenia poza obrębem naszego małżeństwa, nawet najpoważniejsze kłopoty w pracy czy związane z dalszą rodziną, miały wpływ na to, co dzieje się między nami – fragment książki.

 Fawn Weaver jest propagatorką idei małżeństwa. Codziennie pracuje nad tym, by zmienić ton ogólnoświatowej debaty na ten temat i pozbawić ją często towarzyszącego jej pesymizmu. Jest założycielką Klubu Szczęśliwych Żon, która zrzesza kobiety z sześciu kontynentów i ponad stu krajów na całym świecie. Od dziesięciu lat jest żoną Keitha.

REKLAMA

bookab

Klub_Szczesliwych_Zon_okladka

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: Kategoria: Książki

4/5 Najpiękniejsze suknie 2016

by wtorek, czerwiec 30, 2015

Przyszły sezon będzie zachwycać powrotem do bardzo kobiecej mody ślubnej. Nie zabraknie falban, koronek i zmysłowych krojów. Po latach dominacji izraelskich projektantów i lansowania niesamowicie seksownych kreacji ślubnych, w przyszłym sezonie bardzo wyraźnie widać trend do nieco łagodniejszej ekspozycji kobiecości. Nadal jest wiele seksownych elementów – dekolty na plecach, koronki, prześwitujące tkaniny czy przyległe do ciała fasony, ale widać bardzo wyraźnie, że są to wersje ugrzecznione. Mnie zachwyciły propozycje Percy Bridal (projektant izraelskiego pochodzenia) oraz Sareh Nouri. Bardzo ciekawe są kreacje z naszywanymi trójwymiarowymi aplikacjami oraz długie poły tkanin fantazyjnie upinane na plecach (taką suknię projektu Julia Kontogruni zobaczycie w książce BRIDELLE STYLE BOOK). Czy czytające nas Panny Młode 2016 mają już wybrane suknie? A może czekacie na rozpoczęcie sezonu na jesieni? :-)

REKLAMA

bookab

* * *

Monique Lhuillier

* * *

Romona Keveza

* * *

Percy Bridal

* **

Theia

* * *

Christos Costarellos

* * *

Sareh Nouri

* * *

Monique Lhuillier

* * *

Naeem Khan

* * *

Mira Zwillinger

* * *

Tony Ward

* * *

Percy Bridal

* * *

Galia Lahav

* * *

Eugenia

* * *

Oscar de la Renta

* * *

Vera Wang

zdjęcia: materiały prasowe

3/5 {HOT SEXY BEST} Gavin James Photography

by wtorek, czerwiec 30, 2015

Uwielbiamy na Bridelle historie naszych Czytelniczek :-) Każda z nich jest inna, romantyczna i zapada na długo w pamięci. Nie inaczej będzie z historią Ani i Gabriela. Romantyczne zaręczyny odbyły się, aż w… Australii! A towarzyszył im fantastyczny fotograf GAVIN JAMES PHOTOGRAPHY. Przeczytajcie historię Ani i obejrzyjcie piękne zdjęcia Gavina :-)

* * *

Ania – Nasza historia zaczęła się dwanaście lat temu, kiedy poznaliśmy się przypadkiem na wakacjach. Do tej pory, uwielbiamy razem podróżować. W tym roku, Gabriel chciał wypełnić moje dziecinne marzenie: wyjazd do Australii. No i marzenie się spełniło! :-)

26 Kwietnia, w dniu naszego pierwszego spotkania, Gabriel zabrał mnie do restauracji na Sunshine Coast w Noosie. Restauracja jest idealnie usytuowana, zaledwie 200 metrów od plaży, klimat jest po prostu boski – elegancki. A jedzenie smaczne i bardzo wyrafinowane. Po pysznej kolacji, zabrał mnie na spacerek po plaży.

Noc była ciepła, kontemplowaliśmy gwiazdy, było ich mnóstwo. Po paru minutach, Gabriel kazał mi przymknąć oczy i słuchać szum oceanu. Zamknęłam więc oczy, a po chwili jak już je otworzyłam było napisane na piasku po francusku Czy wyjdziesz za mnie?

No i drugie marzenie spełniło się :-)

REKLAMA

bookab

zdjęcia: GAVIN JAMES PHOTOGRAPHY
Tagi: Kategoria: {HOT SEXY BEST}